Członkowie i kandydaci

Członkowie i kandydaci Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Borowiu:
                    Michał Stułka - prezes (członek oddziału)                  
Michał jaki jest każdy widzi. Z tego co nie widać: Wierzący choć z chwilami zwątpienia. Pamiętający lecz nie pamiętliwy. Konsekwentnie uparty. Częściej uśmiechnięty niż nie. Czasem meta czasem fizyczny. Pragmatyk, pomimo częstej obecności głowy w chmurach. Niepoprawny marzyciel. Wcale nie tak pełen sprzeczności jak by się mogło wydawać. Lubiący morza, jeziora, stawy i rzeki. Gór i lasów też nie unika. Aktywne spędzanie czasu czyli dynamizm nie statyczność. Rozgwieżdżone niebo, rozmowy do rana, śpiewy przy ognisku w doborowym towarzystwie (a ludzie z KSM-u są doborowym towarzystwem!) to jest to!!!Jak ważny jest dla mnie KSM i ludzie którzy go tworzą? To tak jak by pytać jastrzębia czym są dla niego przestworza! “Nie jest dobrze by człowiek był sam” (Rdz 2, 18).„Spodobało się Bogu prowadzić ludzi do zbawienia nie pojedynczo, ale we wspólnocie” — mówią dokumenty II Soboru Watykańskiego.To co naprawdę istotne, to co naprawdę ważne, to co nas kształtuje dzieje się w relacjach z innymi ludźmi. Nie można kochać Boga nie kochając ludzi… I choć nie zawsze jest to proste, KSM uczy tego doskonale!
Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie – Gotów? Bo ja tak!
Ps. Na zdjęciu ja to ten niżej :D
______________________________________________________________________

                                    Michał Kruk - z-ca prezesa (członek oddziału)
Do KSM-u należę prawie od początku. 23 listopada 2013 roku podczas święta Chrystusa Króla złożyłem przyrzeczenie w siedleckiej katedrze. Chodzę do technikum budowlanego, lubię sport. Spotkania KSM dają mi wiele radości, a także mogę na nich pogłębiać swoją wiarę. Lubię śpiewać, choć nie zawsze inni lubią mnie słuchać. Kocham Boga.
_________________________________________________________________________
Kasia Mikulska - sekretarz, admin bloga, schola (członek oddziału)
(nie lubię jak ktoś mówi na mnie Katarzyna). Jestem w KSM-ie od początku jego istnienia. W 2013 roku złożyłam przyrzeczenie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Staram się być kreatywna, mam swoje zdanie, jestem otwarta na nowe znajomości. Uwielbiam grać na gitarze, a także spędzać czas z moimi kochanymi ludźmi z KSM. Kocham Boga.
___________________________________________________________________________
Ola Rogala - z-ca sekretarza, kronikarz, admin bloga (kandydat)
W KSM-ie jestem od samego początku. Jestem osobą szczerą, czasami aż do bólu, która zawsze ma swoje zdanie. Staram się być miła i życzliwa, choć nie zawsze mi się to udaje i czasami bywam wredna. Staram się angażować w 100% we wszystko co robię. Kocham tańczyć, śpiewać i grać na różnych instrumentach: saksofonie(należę do orkiestry dętej), flecie i keyboardzie oraz próbuję grać na gitarze. Moją kolejną pasją jest karate. Trenuję od 3 lat. Uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i jeść razem z Izabelą :D Lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Spotkania KSM są dla mnie bardzo ważne, mam okazję na nich pogłębiać swoją wiarę oraz mogę nauczyć się żyć z innymi ludźmi. Dzięki KSM poznałam wspaniałych ludzi i staram się być jeszcze bardziej otwartym człowiekiem. Kocham Boga
___________________________________________________________________________
                                       
Patryk Tomaszewski - skarbnik  (członek oddziału)
Po wstąpieniu do KSM-u, nie wiadomo kiedy, ale bardzo się otworzyłem oraz moja kreatywność znacznie się poprawiła. Jestem skarbnikiem naszego oddziału oraz zajmuję się naszym blogiem i mimo, że na pozór litery i cyfry mają mało ze sobą wspólnego to jakoś mi się udaje pogodzić te dwie rzeczy. Po za działalnością w KSM-ie należę do orkiestry dętej(gram na sakshornie tenorowym), lubię również sport. Ludzie ze stowarzyszenia stanowią bardzo ważną część mojego życia. Dzięki nim pogłębiam swoją wiarę i doskonale charakter. Kocham Boga.
___________________________________________________________________________
Ks. Radosław Osipacz - Asystent kościelny oddziału
Ur. 11-05-1986 roku w Parczewie (imieniny: 8 września) Święcenia Kapłańskie otrzymał 18 czerwca 2011 roku z rąk J. E. Ks. Bpa Zbigniewa Kiernikowskiego. Od 1 lipca 2011 roku. pełni urząd wikariusza parafii pw. Trójcy Świętej w Borowiu. Od 19 listopada 2013 roku czyli od dnia powołania oddziału jest naszym pierwszym asystentem tzw. kapelanem wspólnoty. Jest naszym kierownikiem, a także jest dla nas wsparciem zarówno całej wspólnocie jak każdemu z osobna. Wyjaśnia nam i pomaga zrozumieć Słowo Boże, podpowiada, podsuwa pomysły, ukierunkowuje nas w stronę Boga, często motywuje, pomaga rozwiązywać problemy. Chce być dla nas jak najlepszym wzorem służby Bogu i ludziom. Przede wszystkim jego zadaniem jest pomoc w stawaniu się porządniejszym człowiekiem. Często zachęca nas do działania, motywuje dobrym słowem, ale też potrafi wyrazić sprzeciw gdy to właśnie my nie mamy racji.
Nasz opiekun jest zawsze otwarty na innowacyjne pomysły, lubi młodzież, wspomaga i stara się zawsze KSM-owi towarzyszyć. Zawsze GOTÓW! :)
_________________________________________________________________________
Beata Kudlak - (kandydat)
Nazywam się Beata Kudlak do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży należę już ponad rok. Urodziłam się 22 lipca 1999r. Mieszkam w Łopaciance.Jestem osobą z trudnym charakterem. Czasem jestem nieśmiałą, ale zawsze podchodzę do obowiązków z zaangażowaniem. Interesuję się siatkówką , jest to moje główne hobby . Oprócz tego uwielbiam słuchać muzyki ,śpiewać, gotować,chodzić na spotkania KSM , biegać i zajadać się krakersami ^^. Na spotkaniach pogłębiam i rozwijam swoją wiarę w Boga dowiaduje się cały czas nowych informacji o Stowarzyszeniu .Podczas mojej obecności na spotkaniach i wyjazdach poznałam wielu wspaniałych ludzi oraz przeżyłam mnóstwo pięknych chwil.
     _________________________________________________________________________
Mateusz Michalec - fotograf, Członek Komisji Rewizyjnej (kandydat)
Należę do KSM-u od 21 marca 2014 roku. Byłem zażartym introwertykiem, lecz po wstąpieniu do KSM otworzyłem się na ludzi i Boga. Czytać, gram na gitarze (i komputerze), jestem kreatywny (a przynajmniej się staram). Uczę się gry na keyboardzie. Unikam konfliktów i zawsze staram się je rozwiązywać.  Lubię pomagać ludziom. Kocham Boga.
     ___________________________________________________________________________
 Aleksandra Baran - (kandydat)
Należę do KSM-u praktycznie od samego początku. Jestem miłą, zabawną i szczerą osobą. Lubię słuchać muzyki, czytać książki, oglądać filmy oraz poznawać nowych ludzi. Kocham Boga.
___________________________________________________________________________
Katarzyna Baran - (kandydat)
„Kasia ;)” W KSM-ie jestem prawie od początku. Dzięki Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży poznałam wielu ciekawych ludzi z czego się bardzo cieszę! Jestem osoba otwartą i szczerą (czasami aż do bólu, ale taka już jestem ;] ). Czasami jestem leniwa , ale się staram! Powierzone mi zadanie staram się wypełniać jak najlepiej. Interesuję się muzyką. Wolny czas najczęściej spędzam z moimi wspaniałymi przyjaciółmi. Kocham Boga
     ___________________________________________________________________________

  Weronika Fiodor - sklepowa (kandydat)
Mam 14 lat. Mieszkam w Iwowem. W KSM-ie jestem od roku. Lubię śpiewać oraz rysować. Zapisałam się na KSM głównie, żeby powiększyć swoje relacje z Bogiem. Kocham Boga
___________________________________________________________________________
Monika Graff - (kandydat)
(Moniś) lubię jak się tak do mnie mówi. Kocham grać na klarnecie. Należę do orkiestry dętej. Rysowanie to, to co lubię najbardziej robić w wolnych chwilach. Szalona to moje drugie imię. Szczera do bólu i otwarta. W KSM-ie jestem od października 2013 r. Kocham Boga.
     ___________________________________________________________________________
Julia Odziemczyk - (kandydat)
Do KSM-u należę od 25.01.2013r. Interesuję się muzyką. Lubię czytać i tańczyć. Jestem osobą miłą, koleżeńską i trochę nieśmiałą. Kocham Boga!
     ___________________________________________________________________________
Paulina Kopa - z-ca skarbnika (kandydat)
Do KSM należę od samego początku istnienia. Jestem osoba wesołą i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Staram się być osobą aktywną, angażować się we wszystkie akcje naszego oddziału KSM, ale też i parafialne. Uczę się grać na sakshornie tenorowym oraz na gitarze. Oprócz działalności w KSM-ie należę tez do scholi parafialnej i jestem lektorką. Staram się być osoba miłą i wyrozumiałą, bo jak wiemy każdy jest jaki jest i nie możemy tego zmienić . Dzięki spotkaniom i wyjazdom z oddziałem poznałam wiele wspaniałych i ciekawych ludzi. Nasze spotkania są dla mnie naprawdę czymś wartościowym. To jest nie tylko świetna zabawa, lecz i doskonała szkoła życia.
 Kocham Boga.
     ___________________________________________________________________________
Kinga Domaszczyńska - z-ca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej (kandydat)
(wszyscy moi znajomi mówią na mnie Kinia). Jestem w KSM-ie od początku. Moje zainteresowania to muzyka i taniec. Lubię czytać książki i spędzać aktywnie czas. Jestem osobą szczerą i uczynną. KSM jest dla mnie fundamentem do pogłębiania wiary. Część swojego czasu poświęcam na grę na klarnecie. Kocham Boga.
     ___________________________________________________________________________
Natalia Kopacz - kronikarz (kandydat)
mam 15 lat. Staram się brać udział we wszystkich akcjach organizowanych przez nasz KSM, a także staram się pomagać ludziom w potrzebie. Poprzez KSM chcę się bardziej zbliżyć do Boga.
Kocham Boga!
     ___________________________________________________________________________
Wiktoria Zboina - sklepowa (kandydat)
Jestem w KSM-ie od grudnia 2012 roku. Uczę się grać na gitarze i lubię matematykę. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości. Lubię obracać się w środowisku ludzi z różnych oddziałów KSM. Kocham Boga.
     ___________________________________________________________________________
Patrycja Słomka - (kandydat)
 ___________________________________________________________________________
Piotr Piszcz - sanepidowy (kandydat)
 ___________________________________________________________________________
Marta Świątek - (kandydat)
 ___________________________________________________________________________
Zuzanna Borucińska - (kandydat)
 ___________________________________________________________________________
Patrycja Kaczmarczyk - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej (kandydat)
___________________________________________________________________________
Szymon Przybysz - (kandydat)
___________________________________________________________________________
Katarzyna Rogala - (kandydat)
___________________________________________________________________________
Eliza Domarecka - (kandydat)
___________________________________________________________________________
Patrycja Rosa - public relation artistic (kandydat)
___________________________________________________________________________
Julia Baranek - (kandydat)
___________________________________________________________________________
Aleksandra Rosłaniec - (kandydat)
___________________________________________________________________________

Zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania, które odbywają się w każdy piątek po Mszy św. o godz. 16:30 na salce katechetycznej! :)

1 komentarz: