niedziela, 8 lutego 2015

Przekaż 1% podatku na nasz KSM

W tym roku pojawiła się okazja aby wesprzeć nas, czyli młodzież działającą w naszej parafii w realizacji naszych KSMowych planów.
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży posiada swoją Fundację, dzięki której ma możliwość uzyskania grosza z tytułu 1%. Aby wesprzeć nasz parafialny oddział należy przekazać na niego 1% z podatku.  Szczegóły znajdują się w informatorze i na naszej parafialnej stronie internetowej.
Dzięki Państwa wsparciu możemy lepiej spełniać naszą misję oraz mamy możliwość organizowania czuwań, warsztatów, ferii z wartościami oraz mamy możliwość uczestnictwa w takich wydarzeniach jak Lednica, Jerycho Młodych, Hosanna Festiwal oraz w rekolekcjach dla młodzieży. Przed nami niewątpliwie najważniejsze wydarzenie, w którym mamy zamiar uczestniczyć, a mianowicie Światowe Dni Młodzieży.
Wszystkie te działania nie byłyby możliwe bez państwa pomocy. Wspieracie nas podczas corocznego kolędowania, które jest głównym i jedynym źródłem utrzymania, nie wliczając comiesięcznych składek członkowskich. Więc jeśli chcecie widzieć rozwijającą się młodzież wspomóżcie nas choćby dlatego, że dane dobro zawsze powraca z podwojoną siłą.

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz