piątek, 26 grudnia 2014

Kolęda KSM

Po raz trzeci nasz odział KSM podjął akcję kolędowania w naszej parafii. Od drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia czyli od 26.12.2014r. do 05.01.2015r. miejscowość po miejscowości, dom po domu ze śpiewem na ustach, z radością w sercu nieśliśmy wieść o cudzie mającym miejsce ponad 2000 lat temu w Betlejem!
Pragniemy podziękować wszystkim gorąco za serdeczne przyjęcie! Za uśmiechy! Za dobre słowo! Za życzenia! Za wspólne śpiewanie kolęd! Dziękujemy również za wsparcie nas konkretnym groszem, który wspomoże nas w licznych działaniach formacyjnych oraz akcjach. Dzięki hojności naszych wspaniałych Parafian jak również odwiedzających ich Gości będziemy mogli po raz wtóry pojechać na Lednicę czy Jerycho Młodych w Pratulinie. Będziemy mogli również wziąć udział w szkoleniach oraz rekolekcjach organizowane dla KSM-ów. Nie zabraknie nas na licznych adoracjach, wieczorach chwały. Będziemy na Hosannie w Siedlcach (ogólnopolski przegląd zespołów chrześcijańskich). Nasza obecność na diecezjalnym balu karnawałowym KSM rok temu w Gąsiorach czy tegorocznym, który odbędzie się w Trzebieszowie, bez Waszego wsparcia również była by utrudniona.
Ponadto będziemy mogli organizować takie akcję jak "ferie z wartościami", "podchody", "konkurs wiedzy o błogosławionej Karolinie" oraz wiele innych.
To wszystko nie byłoby możliwe bez waszego wsparcia za które raz jeszcze gorąco dziękujemy!
W tym miejscu pragniemy również podziękować panu Wiktorowi Mucha za wykonanie dla nas Turonia, który budził zainteresowanie w odwiedzanych przez nas domach nie tylko wśród dzieci.
Dziękujemy rodzicom, rodzeństwu KSM-owiczów, którzy po kolędowaniu zapraszali nas do swoich domów na gorącą herbatę, kanapki oraz coś słodkiego.

KSM Borowie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz