piątek, 14 listopada 2014

konkurs z wiedzy o bł. Karolinie

KONKURS 

Kult bł.Karoliny w naszej parafii szerzy się nie tylko poprzez modlitwę, sadzenie gruszy, adoracji o niej, ale również poprzez poznawanie historii jej życia przez duże grono młodzieży i dzieci z naszej (i nie tylko) parafii. 14 listopada 2014r, odbyl się pierwszy zorganizowany przez nasz oddział KSM konkurs o błogosławionej pt " Czy znasz Karolinę Kózkównę ? " Pomysłodawczynią tego wydarzenia była zastępczyni sekretarza- Ola. Tydzień przed konkursem spotkaliśmy się kierownictwem oddziału by ułożyć pytania do testu, zaś uczestnicy dostali od nas materiały , z których powinni zaczerpnąć podstawowych informacji.
Konkurs cieszył się dość sporą popularnością bo udział w nim wzięło w sumie ponad 40 osób ! Odbył się on w dwóch kategoriach - podstawówka i gimnazjum. Uczestnicy musieli dobrze zaznajomić się z materiałami ale też z innymi źródłami, gdzie mogli poczytać o Karolci. W pierwszej jak i w drugiej kategorii było 20 pytań- zamknięte i otwarte.
Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele młodych osób zgłosiło się do udziału w tym konkursie. Cieszymy się, że kult i znajomość życia bł.Karoliny Kózkówny w naszej parafii stale się szerzy.
Zapraszamy wszystkich uczestników 18 listopada 2014 na godz.17 na Mszę Świętą, po której nastąpi rozdanie dyplomów i nagród , zaś osoby, które zakwalifikowały się do dogrywki o godz.16 na dodatkową część konkursu :) 
KM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz