piątek, 24 października 2014

Spotkanie: 24 października


24.X.2014 Spotkanie Formacyjne

    Dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy różańcem o 16:00. Następnie przeszliśmy do salki, gdzie pomodliliśmy się, odśpiewaliśmy hymn oraz rozważyliśmy Ewangelię.
    Kolejnym punktem były świadectwa osób będących tydzień temu na rekolekcjach. Duch Święty otworzył nam wszystkie serca, nawet tym, którzy byli bardzo zatwardziali w swej nieśmiałości. :)
Podsumowując nasze wypowiedzi: każdy z nas jest zadowolony i szczęśliwszy. Najważniejszymi punktami dla nas był rachunek sumienia. Uświadomił nam kim tak naprawdę jesteśmy, jakie mamy grzechy i co powinniśmy w sobie zmienić. Spowiedź była dla pełnym OCZYSZCZENIEM. Dla większości z nas była to najlepsza spowiedź w ich życiu, która dała niesamowitą siłę i radość. Wielu z nas po spowiedzi poczuło się wolnymi ludźmi.

    Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy poznać tak tak wspaniałych ludzi, którzy tak jak my są tak blisko Boga. Dziękujemy Ojcze Krzysztofie za wspaniałe przekazanie nam co tak naprawdę jest ważne w naszym życiu i życiu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ukazałeś nam piękno modlitwy i spowiedzi oraz drogę do rozkwitu oddziału.

   Następnie swoje świadectwo przekazał nam Ks. Radek, który kilka dni przed nami przeżył rekolekcje dla asystentów oddziałów KSM. Otrzymaliśmy także radę do prowadzenia oddziału:
1. Konsekwencja
2. Konsekwencja
3. Konsekwencja

TEMAT: WIDZIEĆ, OCENIAĆ, DZIAŁAĆ  (więcej informacji)

   Po opisaniu rekolekcyjnych przeżyć przeszliśmy do formacyjnej części naszego spotkania. Piotrek bliżej przedstawił nam metodę rozwiązywania problemów poprzez osądzanie, refleksję i wyciąganie wniosków oraz konsekwencji z danej sytuacji.

   Na koniec omówiliśmy plany organizacyjne na najbliższą przyszłość. Powitaliśmy także dwóch nowych członków! Nasze modlitwy zostały wysłuchane, Duch Święty działa! :)

PS. Pozdrawiamy naszych nowych przyjaciół. Jesteście wspaniali!
PPS. Rosół Z WIELU KUR był pyszny!
PPPS. Alleluja i do przodu! :)

O.R&M.M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz