sobota, 11 października 2014

Podchody 2014

"W zdrowym ciele zdrowy duch" czyli podchody z Katolickim
Stowarzyszeniem Młodzieży w Borowiu
Z tym przysłowiem rozpoczęliśmy wyjątkowy dzień dla młodszej części naszych parafian jak i dla nas samych. 11 października o godzinie 12:00 spotkaliśmy się pod plebanią, by zagrać z dziećmi w grę terenową po naszym pięknym jesiennym Borowiu, zwaną podchodami. Chcieliśmy wrócić wspomnieniami do chwil,w których my jako dzieci bawiliśmy się w nie a także chcieliśmy nauczyć grać w nie obecnych.Frekwencja była zdumiewająca ! 50 radosnych buziek punktualnie czekało na rozpoczęcie zabawy. Podzieliliśmy się na dwie grupy, które pod wodzą KSMowych animatorów miały przejść przez przygotowane trasy. Nie było to ani nudne ani proste. Na trasie ukryte były zadania, które trzeba było wykonać, by trafić na miejsce 'skarbu' . Rozwijały one wyobraźnie obecnych i zapewniały im świetną zabawę. Jednym z punktów Podchodów było ofiarowanie swojej modlitwy przy grobie Nieznanego Żołnierza. Ostatnim zadaniem w punkcie docelowym było znalezienie ukrytego przez nas skarbu. Słodkości  zadowoliły wszystkich obecnych :)
Po zakończonej grze przyszliśmy do salki parafialnej, by zregenerować swoje siły jedzeniem i odpoczynkiem. Przygotowaliśmy napoje, kanapki i słodkości. Następnie wyszliśmy raz jeszcze na świeże powietrze by siedząc na kocach opowiedzieć, jak podobał nam się ten dzień. Później udaliśmy się do kościoła na różaniec o godzinie 16:00.
Dziękujemy wszystkim obecnym za świetną zabawę. Jest to już trzecia akcja zorganizowana przez nasze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży dla dzieci z Parafii Borowie :)
Zapraszamy na kolejne akcje organizowane przez nas w przyszłości. 
KMBrak komentarzy:

Prześlij komentarz