sobota, 7 czerwca 2014

Lednica 2000

7 czerwca 2014 roku oddział naszego KSM wziął udział w corocznym spotkaniu młodych na Polach Lednickich. Pojechaliśmy tam razem z młodzieżą z dekanatu garwolińskiego. Atmosfera towarzysząca całemu wyjazdowi była od początku bardzo przyjemna. "Nasza podróż" rozpoczęliśmy od uczczenia urodzin ks. Łukasza z Trąbek i dwojga innych solenizantów. Złożyliśmy im życzenia i zaśpiewaliśmy STO LAT . Zastał tez przygotowany tort, który zjedliśmy podczas postoju.Po dojechaniu na miejsce zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i ruszyliśmy pieszo w kierunku Ryby aby wybrać sektor, w którym spędziliśmy całą sobotę na uwielbianiu Boga. Od godziny 10.00 każdy z nas miał możliwość spowiedzi. Następnie modliliśmy się Aniołem Pańskim i Koronka do Bożego Miłosierdzia. W tak zwanym' między czasie' czas umilaliśmy sobie tańcem i śpiewem na cześć Pana.
O Godzinie 17 miało miejsce uroczyste rozpoczęcie spotkania. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, Adoracji Najświętszego Sakramentu, w słuchaniu przesłania Papieża Franciszka i konferencjach.
Wspólnie z kilkudziesięcioma tysiącami ludzi tańczyliśmy do piosenek takich jak np, tegoroczne 'Nasze Oczekiwanie' , ' Tak tak Panie' 'Ojciec' i wiele wiele innych. o godzinie 24 każdy z nas wybrał Jezusa Chrystusa na Pana naszego życia i ofiarował je mu całe. Przeszliśmy też przez Bramę III Tysiąclecia.
Na pewno wrócimy za Pola Lednickie już za rok !
KM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz