niedziela, 25 maja 2014

Ognisko Integracyjne!


Ognisko zaskakiwało nas od samego początku, pierwsi, choć niezapowiedziani goście pojawili się jeszcze przed oficjalną godziną rozpoczęcia. :) Na nasze zaproszenie odpowiedziały oddziały KSM z Garwolina i Trąbek oraz grupka z Hadynowa! Spotkanie rozpoczęliśmy krótką modlitwą i zabraliśmy się do pieczenia kiełbasek.
Dla urozmaicenia posiłków postanowiliśmy zrobić też gril przy którym bacznie czuwał i dawał popis swoich umiejętności kulinarnych nasz Prezes.


Zaraz po pierwszym posiłku Ksiądz Asystent zaskoczył nas małą niespodzianką, a mianowicie pysznym tortem urodzinowym. Następnie przeszliśmy do bardziej aktywnego punktu ogniska, czyli tańca! Wspólnie uczyliśmy się różnych tańców lednickich, np. tegorocznego "Naszego Oczekiwania". Wszyscy świetnie się przy tym bawili. :) Z muzyki chrześcijańskiej, poprzez country i disco polo przeszliśmy do muzyki klubowej przy których wszyscy chętnie tańczyli. Oczywiście nie mogliśmy odpuścić belgijki. Czas leciał jak szalony przy dobrej zabawie i musieliśmy udać się do domów. Czas umilała nam także gra Klarnecistek z naszego oddziału KSM oraz z Trąbek. :)

Wszystkim dziękujemy za przybycie na ognisko i mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my. Zapraszamy ponownie, z pewnością zorganizujemy jeszcze nie jedno takie ognisko! ><>Brak komentarzy:

Prześlij komentarz